Τηλεκπαίδευση αύριο στο σχολείο μας

Αγαπητοί γονείς και μαθητές,

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Αγίου Νικολάου, αύριο τα σχολεία όλων των βαθμίδων του Δήμου μας είναι κλειστά. Θα λειτουργήσουμε με τηλεκπαίδευση. Παρακαλώ να μπαίνετε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας για να ενημερώνεστε για πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα του σχολείου. Προς το παρόν γνωρίζουμε ότι ισχύει το κανονικό μας πρόγραμμα.

Σας προτείνουμε για να μπείτε να παρακολουθήσετε μέσω πλατφόρμας webex να πατήσετε λίγα λεπτά πριν την ώρα του μαθήματος τον σύνδεσμο που αντιστοιχεί στον καθηγητή του μαθήματος. Καλό θα είναι να έχετε ακουστικά συνδεδεμένα ή handsfree.

Οι διευθύνσεις των εκπαιδευτικών του αυριανού προγράμματος για κάθε τάξη έχουν ήδη σταλεί στα μέιλ που είναι δηλωμένα στο σχολείο.

Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση είμαστε στη διάθεσή σας στο μέιλ του σχολείου μας (mail@3gym-ag-nikol.las.sch.gr) ή στο τηλέφωνο της Διευθύντριας (6986990017).